On-line rezervácia

On-line rezervácia ferratových setov je veľmi jednoduchá a rýchla. V kalendári stačí kliknúť na Vami vybraný dátum a potom stačí vyplniť krátky kontaktný formulár nachádzajúci sa pod kalendárom. Po odoslaní rezervácie Vám na daný deň ferratové sety jednoducho zarezervujeme a Vy sa už nemusíte obávať o to, či sa Vám nejaký ferratový set ráno ešte ujde. Ferratových setov v našej požičovni totiž niekedy býva menej, ako je záujemcov o prechod rokliny Kyseľ.

Potom Vám už ostáva iba jediné – vyzdvihnúť si ferratový set na Čingove v čase od 7:00.

Podľa možností sa snažte uvedené časy rešpektovať. V prípade, že Vám daný čas nevyhovuje, uveďte Vami preferovaný čas v kontaktom formulári v časti „Detaily vyzdvihnutia„.

Ferratové sety je potrebné vrátiť na odberné miesto Čingov, ideálne do 18:00. Ak sa Vám túra z nečakaných dôvodov predĺži, stačí zavolať na číslo 0903 265 151 a dohodnúť sa na mieste a čase odovzdania ferratového setu. Ak sa Vám Vaše plány predsa len na poslednú chvíľu zmenia a ferratové sety nebudete potrebovať, prosím informujte nás o tom mailom (info@ferratakysel.com), prípadne na tel. čísle: 0903 265 151. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Načítavam kalendár...
- voľné sety k dispozícii
08
- všetky sety zarezervované

Meno:

Priezvisko*:

Počet setov*:

Telefón:

Detaily k vyzdvihnutiu (preferovaný čas vyzdvihnutia, detské sety a pod.):

Email*:

Ferratové sety si môžete zarezervovať aj telefonicky na čísle:

0903 265 151